Aktualności

Nowy wózek TX3 UniCarriers to pierwszy wózek przeciwwagi stworzony w koncepcji 3 razy ‚E’ oferujący: niższe zużycie Energii, doskonałą Ergonomię i większą Efektywność obsługi.

Zmodernizowaliśmy klasyczny wózek TX3, aby uczynić go idealnym elektrycznym wózkiem czołowym dla Twojej działalności. Nowy TX3 jest numerem 1 w swojej klasie pod względem zużycia energii, oferując wydajność na poziomie 4,2 kWh/h.

Został również zaprojektowany z myślą o koncepcji ProVision, która zwiększa bezpieczeństwo i ergonomię. Wyjątkowy, przezroczysty panel przedni TX3 zapewnia doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach, a niski stopień oraz szeroka, płaska podłoga sprawiają, że wsiadanie i wysiadanie z wózka jest jeszcze łatwiejsze.Model TX3 jest dostępny w różnych wersjach, oferując maksymalne udźwigi od 1,25 do 2 ton i wysokość podnoszenia do 7 metrów – więc w zależności od potrzeb TX jest jest na pewno odpowiedni dla Ciebie.

Co sprawia, że TX3 jest taki wyjątkowy?

 NAJLEPSZA W SWOJEJ KLASIE ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Model 1,6t TX3 zużywa tylko 4,2 kWh/h, co czyni go najbardziej energooszczędnym pojazdem na rynku w tej klasie wagowej.

 DOSKONAŁA ERGONOMIA

Ergonomiczne elementy sterowania sprawiają, że obsługa wózka jest łatwa i intuicyjna, ale doskonała widoczność we wszystkich kierunkach i cicha obsługa jeszcze bardziej zwiększają bezpieczeństwo i komfort.

 WYSOKA WYDAJNOŚĆ OBSŁUGI

Prędkość jazdy, podnoszenia i pochyłu masztu wózka jest automatycznie optymalizowana w zależności od ładunku, wysokości podnoszenia i kąta nachylenia, co daje operatorowi poczucie pewności , komfortu i pozwala mu skupić się na bezpieczeństwie.

 

Co sądzą eksperci?

 

TX3: zdobywca nagrody Red Dot …

Połączenie bezpiecznego i inteligentnego designu TX3 przyczyniło się do otrzymania nagrody Red Dot w 2018 roku w kategorii Product Design. Jury nagrody Red Dot , składające się z około 40 ekspertów z branży, zostało przekonane przez model TX3, głównie dzięki doskonałej widoczności we wszystkich kierunkach, jaką oferuje wózek dzięki swojej koncepcji ProVision.

Nagroda Red Dot  istnieje od 1955 roku.  Jury złożone z międzynarodowych ekspertów znajduje najlepsze produkty roku w trwającym kilka dni procesie oceny. W 2018 r. projektanci i producenci z 59 krajów zgłosili do konkursu ponad 6 300 pojazdów.

…a teraz zdobywca nagrody IFOY.

UniCarriers został uhonorowany, gdy wózek TX3 otrzymał nagrodę International Forklift of the Year (IFOY)  2019 w kategorii wózków widłowych z przeciwwagą. Wózek miał silne pole do rywalizacji i został poddany serii trudnych testów przez jury złożone z ekspertów IFOY .

Ale w ostatecznym rozrachunku wystarczyło przekonać sędziów, którzy chwalili ergonomiczny kształt wózka i jego doskonałą widoczność, wyjaśniając, dlaczego wybrali go na laureata.

MAPA DOJAZDU

Biuro i serwis: Rycerska 18 lok.1B, 80-180 Gdańsk-Kowale, Polska