Wózki nowe

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do zakładki Kontakt. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

 

Elektryczne z przeciwwagą – MX

MX jest dokładnie tym, czym powinien być wózek z przeciwwagą – niezawodny, wytrzymały i zdolny poradzić sobie ze wszystkim, co zostanie załadowane. Wózek jest wyposażony w narzędzia, które sprawiają, że jazda nim jest tak wygodna i łatwa, jak to tylko możliwe. MX to wytrzymały, czterokołowy wózek z przeciwwagą, który za każdym razem wykona stawiane przed nim zadanie. Zapewniając łatwą obsługę i pełną kontrolę, innowacyjne funkcje wózka zapewniają bezpieczną, szybką i wydajną pracę. Sensitive Drive System (SDS) wygładza ruchy początkowe i zatrzymujące, które dostosowują się do prędkości ruchów stóp operatora. Nawet układ jezdny wózka jest zbudowany w celu zwiększenia łatwości obsługi- wyważone koło.

Pobierz broszurę w PDF

Elektryczne z przeciwwagą – QX2

Wysokowydajny QX2 to wózek dalekobieżny do inteligentnej pracy wielozadaniowej, jest stabilnym wózkiem z przeciwwagą do ciężkich ładunków (3,0t). Prędkość maksymalna do 21 km/h sprawia, że QX2 jest jednym z najszybszych wózków w swojej klasie. Doskonała widoczność we wszystkich kierunkach i elastyczne przyspieszenie, co oznacza, że można je prowadzić płynnie i pod pełną kontrolą.

Pobierz broszurę w PDF

Elektryczne z przeciwwagą – TX4

Nowy wózek TX4 UniCarriers to pierwszy wózek z przeciwwaga stworzony w koncepcji 3 razy ‚E’ oferujący: niższe zużycie Energii, doskonałą Ergonomię i większą Efektywność obsługi. TX4 to wytrzymały, kompaktowy i wysoce wydajny wózek czołowy o nośności do 2 ton do pracy na wszystkich rodzajach podłoża. Produkt idealnie sprawdza się w magazynach lub fabrykach, gdzie czterokołowa konstrukcja tego wózka czołowego zapewnia stabilność jazdy po nierównym podłożu. Zbliżona do samochodowej charakterystyka jazdy oznacza, że operator ma stale kontrolę nad pojazdem. Wózek TX4 oferuje światowej klasy rozwiązania w zakresie ergonomii, w tym możliwość sterowania za pomocą palców oraz dużo miejsca na głowę dla operatora. Maszynę łatwo jest dopasować do potrzeb wielu operatorów, a dzięki nawet pięciu profilom operatorzy zawsze mogą korzystać z urządzenia dopasowanego do ich doświadczenia i umiejętności. Wózek można łatwo serwisować dzięki zintegrowanemu systemowi diagnostycznemu, który umożliwia szybkie usuwanie usterek i ogranicza czas przestoju. Zastosowanie opcjonalnych rolek akumulatora podnosi szybkość i poziom bezpieczeństwa podczas wymiany akumulatora.

Pobierz broszurę w PDF

Pobierz broszurę w PDF

Elektryczne z przeciwwagą – TX3

Nowy wózek TX3 UniCarriers to pierwszy wózek widłowy elektryczny z przeciwwagą stworzony w koncepcji 3 razy ‚E’ oferujący: niższe zużycie Energii, doskonałą Ergonomię i większą Efektywność obsługi. Zmodernizowaliśmy klasyczny wózek TX3, aby uczynić go idealnym elektrycznym wózkiem czołowym dla Twojej działalności. Nowy TX3 jest numerem 1 w swojej klasie pod względem zużycia energii, oferując wydajność na poziomie 4,2 kWh/h. Został również zaprojektowany z myślą o koncepcji ProVision, która zwiększa bezpieczeństwo i ergonomię. Wyjątkowy, przezroczysty panel przedni TX3 zapewnia doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach, a niski stopień oraz szeroka, płaska podłoga sprawiają, że wsiadanie i wysiadanie z wózka jest jeszcze łatwiejsze. Model TX3 jest dostępny w różnych wersjach, oferując maksymalne udźwigi od 1,25 do 2 ton i wysokość podnoszenia do 7 metrów – więc w zależności od potrzeb TX jest jest na pewno odpowiedni dla Ciebie.

 

Pobierz broszurę w PDF

Pobierz broszurę w PDF

Obejrzyj wózek w akcji

Magazynowe – Wózki kompletacyjne – EPM / EPH
Seria EP wózków kompletacyjnych oferuje doskonałe właściwości podnoszące i jezdne. Ergonomiczna konstrukcja, przyjazna dla operatora, zwiększa produktywność, a boczne bramy Pro-Access i łatwy w obsłudze czujnik podłogowy zapewniają bezpieczne pobieranie towarów na wszystkich wysokościach. Bezpieczeństwo jest dodatkowo zwiększone dzięki wysokiej widoczności i zwrotności, co zmniejsza ryzyko wypadków, wydłuża czas pracy i zwiększa produktywność. Łatwy dostęp do baterii i modułowa konstrukcja ułatwiają serwisowanie i konserwację oraz zwiększają dyspozycyjność.
Jesteśmy dumni, że nasz wózek kompletacyjny EPH został nominowany do dwóch nagród w prestiżowym konkursie International Forklift Truck of the Year (IFOY). Nasz wózek kompletacyjny wysokiego podnoszenia EPH 125 został nominowany w kategorii Najlepszy Wózek Magazynowy Roku, a innowacyjny czujnik obecności kierowcy (DPS), również obecny na EPM, został nominowany do kategorii Specjalność Roku.

Pobierz broszurę w PDF

 

Magazynowe – Wózki kompletacyjne – EPL

Przy każdej pracy związanej z przeładunkiem materiału występują cztery podstawowe działania: załadunek/rozładunek, transport poziomy, układanie w stosy oraz pobieranie towarów według zamówień. Wszystkie te działania podnoszą koszt pracy, ale nie zwiększają wartości produktów i usług. Najbardziej pracochłonną z tych czynności jest pobieranie towarów według zamówień. Jest to również najbardziej kosztowne ze wszystkich działań związanych z przeładunkiem materiału. W rzeczywistości koszt pobierania towarów według zamówień może być nawet dziesięciokrotnie wyższy niż łączny koszt trzech pozostałych działań. Szybsza praca w zakresie trzech pozostałych działań przynosi oszczędności, ale to uzyskanie maksymalnej możliwej sprawności podczas pobierania towaru z magazynu umożliwia osiągnięcie największych i najbardziej znaczących oszczędności. Maksymalny współczynnik sprawności można osiągnąć dzięki właściwemu projektowaniu i konstruowaniu urządzeń – tu nie ma miejsca na przypadki. Usprawnienie fizycznej czynności pobrania przedmiotu z miejsca składowania i umieszczenia go na transporterze jest możliwe w ograniczonym zakresie. Warto wziąć pod uwagę, że lokalizacja składowanych materiałów i szybsze dotarcie do nich operatora to dwa czynniki, które w znacznym stopniu mogą ograniczyć koszt kompletowania zamówień. Operatorzy wózków kompletacyjnych pracujący w warunkach utrudnionego dostępu do towarów marnują czas i pieniądze. Jeśli dostęp do magazynu jest łatwy, praca wykonywana jest bardziej efektywnie. W sprzyjających okolicznościach operatorzy lepiej wykorzystują dostępny czas, wyraźnie obniżając koszty pracy. Wózek UniCarriers EPL został zaprojektowany tak, by umożliwiać szybkie, ergonomiczne i niedrogie kompletowanie zamówień. Średniopoziomowy wózek kompletacyjny EPL oferowany jest w dwóch podstawowych konfiguracjach ułatwiających pobieranie towarów z systemów regałowych i półkowych. Wózek UniCarriers EPL 100 umożliwia łatwe kompletowanie z wysokości od 2800 do 3400 mm. Dzięki bezpośredniemu, wolnemu dostępowi operatora do miejsc pobierania wózek EPL skraca czas potrzebny na skompletowanie zamówienia, tym samym obniżające jego koszt i podnosząc zyskowność pracy.

Pobierz broszurę w PDF

Magazynowe – Wózki kompletacyjne – PPF/ PPC / PPS

Wózek kompletacyjny PPF / PPC / PPS niskiego poziomu z regulacją wysokości wideł. Wózki kompletacyjne niskiego poziomu serii PP zaprojektowano do wykorzystywania przy szybkim i skutecznym kompletowaniu zamówień z 1. i 2. poziomu w ciężkich zastosowaniach magazynowych. Ta wyjątkowa maszyna łączy zwrotność, ergonomiczną konstrukcję oraz elastyczność, dlatego też jest doskonałym narzędziem do pobierania towarów z nośników ładunku i umieszczania ich na nich. Szeroka kabina i niski próg sprawiają, że wózki UniCarriers serii PP charakteryzują się wysoką wydajnością. Ponieważ oferuje znaczne przyspieszenie, wysoką prędkość maksymalną i płynne hamowanie, szybko i sprawnie przemieszcza się między stacjami kompletacji. Wytrzymały i smukły zarazem – ten wózek równie dobrze sprawdza się przy pracy w wąskich korytarzach. Widły do podnoszenia umieszczono na wysokości podyktowanej zasadami ergonomii, aby zwiększyć elastyczność pobierania. Podnoszona platforma umożliwia dostęp do 2. poziomu. Dzięki opcjonalnemu zespołowi pomocniczych elementów sterowania wózek PPC może przemieszczać się ze wzniesioną platformą. Zaawansowana ergonomiczna konstrukcja obejmuje przestronną platformę jezdną z wygodnym oparciem, regulowanym położeniem fotela (opcja), a także przestrzenią ładunkową na dokumenty, długopisy i inne niezbędne przedmioty. A wszystko to w zasięgu najlepszej pozycji roboczej operatora.

Pobierz broszurę w PDF

Magazynowe – Wózki kompletacyjne – PPL / PPD

Niskopoziomowy wózek kompletacyjny PPL/PPD. Wózek kompletacyjny niskiego poziomu PPL zaprojektowano do wykorzystywania przy bezpiecznym i skutecznym kompletowaniu zamówień w ciężkich zastosowaniach magazynowych. Ta wyjątkowa maszyna łączy zwrotność i ergonomiczną konstrukcję, dlatego też jest doskonałym narzędziem do podejmowania towarów z nośników ładunku i umieszczania ich na nich. Szeroka kabina i niski próg sprawiają, że wózek UniCarriers PPL charakteryzuje się wysoką wydajnością. Ponieważ oferuje znaczne przyspieszenie, wysoką prędkość maksymalną i płynne hamowanie, szybko i sprawnie przemieszcza się między stacjami kompletacji. Wytrzymały i smukły zarazem – ten wózek równie dobrze sprawdza siPobierz broszurę w PDFę przy pracy w wąskich korytarzach. Zaawansowana ergonomiczna konstrukcja obejmuje przestronną platformę jezdną z wygodnym oparciem, regulowanym położeniem fotela (opcja), a także przestrzenią ładunkową na dokumenty, długopisy i inne niezbędne przedmioty. A wszystko to w zasięgu najlepszej pozycji roboczej operatora.

Pobierz broszurę w PDF

Magazynowe – Wózki Reach-truck oraz do wąskich korytarzy roboczych – TERGO URS

Ten wszechstronny wózek wysokiego składowania do pracy w bardzo wąskich korytarzach dzieli podwozie z bardzo udanym modelem wózka wysokiego składowania Tergo. Wózek ten powstał z myślą o pracy w bardzo wąskich korytarzach przy zapewnieniu skutecznego manewrowania poza ciasnym magazynem. Tergo URS to wózek do układania w stosy w wąskich przestrzeniach oferujący obrót wideł o 180 stopni przystosowany głównie do pracy w korytarzach z naprowadzaniem, a jednocześnie zdolny do bezstopniowej pracy poza korytarzem. Przy szerokości korytarzy transportowych wynoszącej tylko 3700 mm model URS maksymalne wykorzystuje przestrzeń magazynową, a jednocześnie jest zdolny do swobodnego poruszania się po całym budynku. To wózek, który doskonale sprawdzi się we współpracy z wysokopoziomowymi wózkami do kompletowania zamówień. W ten oto sposób najlepszy wózek do układania w stosy będzie pracował z najbardziej odpowiednim wózkiem do pobierania towaru z magazynu. Aby operator mógł skoncentrować się na układaniu stosów, wózek jest prowadzony przez korytarz przy pomocy szyn podłogowych lub przewodu biegnącego pod podłogą. Ładunek można podnosić, gdy tylko wózek znajdzie się w korytarzu, co wiąże się z zyskiem wydajności przy podnoszeniu i pracy w ruchu ukośnym. Typowe cykle robocze są o 15–20% szybsze niż w przypadku wózków swobodnie poruszających się. Funkcja wstępnego wyboru pomaga szybko i precyzyjnie dotrzeć do właściwego poziomu magazynowania i zwiększa wydajność pracy. Dodatkowa kamera i monitor zwiększają widoczność do maksimum. Funkcja dynamicznej kontroli pokonywania zakrętów, DCC. To inteligentne rozwiązanie technologiczne jest najlepszym połączeniem zwiększonego poziomu bezpieczeństwa oraz wysokich osiągów. Wózek URS standardowo dysponujący funkcją DCC automatycznie dostosowuje prędkość pokonywania zakrętów w sposób umożliwiający utrzymanie najwyższej wydajności przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Sterowanie przy pomocy joysticka Ergologic pozwala na bezwysiłkowe stosowanie funkcji hydraulicznych. Neutralna postawa ciała ogranicza napięcie mięśni, ścięgien i układu nerwowego. Najbardziej ergonomiczne wzornictwo w całej branży.

Pobierz broszurę w PDF

Magazynowe – Wózki Reach-truck oraz do wąskich korytarzy roboczych – TERGO UFW

Wielokierunkowy wózek wysokiego składowania Tergo UFW idealnie sprawdza się przy pracy z długimi ładunkami, ale też standardowymi paletami. Oferuje wysokość podnoszenia wynoszącą 9,7 m. Wózkiem można precyzyjne operować we wszystkich kierunkach, a wymagana szerokość korytarzy to 2,3–3 m. Możliwość intensywnej pracy z najwyższą wydajnością jest zasługą doskonałych osiągów wózka: ponadprzeciętnego przyspieszenia, prędkości maksymalnej wynoszącej 13 km/h oraz dużej pojemności akumulatora. Wózek Tergo oferuje również zaawansowane rozwiązania ergonomiczne, takie jak wyjątkowe małe koło kierownicy UniCarriers i regulowany fotel z możliwością odchylenia oparcia w zakresie 18°. Są to owoce niezależnych badań na temat urazów wynikających z chronicznego przeciążenia ścięgien i mięśni (RSI). Doskonała widoczność we wszystkich kierunkach uzyskana dzięki wykorzystaniu koncepcji ProVision obejmującej zapewniający zwiększoną widoczność maszt wózka, wysoką pozycję operatora oraz szereg elementów wyposażenia dodatkowego zwiększającego wydajność. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw dbających o operatorów, oszczędność i maksymalną wydajność.

Pobierz broszurę w PDF

MAPA DOJAZDU

Biuro i serwis: Rycerska 18 lok.1B, 80-180 Gdańsk-Kowale, Polska