Elektryczne z przeciwwagą

Elektryczne z przeciwwagą – MX

MX jest dokładnie tym, czym powinien być wózek z przeciwwagą – niezawodny, wytrzymały i zdolny poradzić sobie ze wszystkim, co zostanie załadowane. Wózek jest wyposażony w narzędzia, które sprawiają, że jazda nim jest tak wygodna i łatwa, jak to tylko możliwe. MX to wytrzymały, czterokołowy wózek z przeciwwagą, który za każdym razem wykona stawiane przed nim zadanie. Zapewniając łatwą obsługę i pełną kontrolę, innowacyjne funkcje wózka zapewniają bezpieczną, szybką i wydajną pracę. Sensitive Drive System (SDS) wygładza ruchy początkowe i zatrzymujące, które dostosowują się do prędkości ruchów stóp operatora. Nawet układ jezdny wózka jest zbudowany w celu zwiększenia łatwości obsługi- wyważone koło.

Pobierz broszurę w PDF

Elektryczne z przeciwwagą – QX2

Wysokowydajny QX2 to wózek dalekobieżny do inteligentnej pracy wielozadaniowej, jest stabilnym wózkiem z przeciwwagą do ciężkich ładunków (3,0t). Prędkość maksymalna do 21 km/h sprawia, że QX2 jest jednym z najszybszych wózków w swojej klasie. Doskonała widoczność we wszystkich kierunkach i elastyczne przyspieszenie, co oznacza, że można je prowadzić płynnie i pod pełną kontrolą.

Pobierz broszurę w PDF

Elektryczne z przeciwwagą – TX4

Nowy wózek TX4 UniCarriers to pierwszy wózek z przeciwwaga stworzony w koncepcji 3 razy ‚E’ oferujący: niższe zużycie Energii, doskonałą Ergonomię i większą Efektywność obsługi. TX4 to wytrzymały, kompaktowy i wysoce wydajny wózek czołowy o nośności do 2 ton do pracy na wszystkich rodzajach podłoża. Produkt idealnie sprawdza się w magazynach lub fabrykach, gdzie czterokołowa konstrukcja tego wózka czołowego zapewnia stabilność jazdy po nierównym podłożu. Zbliżona do samochodowej charakterystyka jazdy oznacza, że operator ma stale kontrolę nad pojazdem. Wózek TX4 oferuje światowej klasy rozwiązania w zakresie ergonomii, w tym możliwość sterowania za pomocą palców oraz dużo miejsca na głowę dla operatora. Maszynę łatwo jest dopasować do potrzeb wielu operatorów, a dzięki nawet pięciu profilom operatorzy zawsze mogą korzystać z urządzenia dopasowanego do ich doświadczenia i umiejętności. Wózek można łatwo serwisować dzięki zintegrowanemu systemowi diagnostycznemu, który umożliwia szybkie usuwanie usterek i ogranicza czas przestoju. Zastosowanie opcjonalnych rolek akumulatora podnosi szybkość i poziom bezpieczeństwa podczas wymiany akumulatora.

Pobierz broszurę w PDF

Pobierz broszurę w PDF

Elektryczne z przeciwwagą – TX3

Nowy wózek TX3 UniCarriers to pierwszy wózek widłowy elektryczny z przeciwwagą stworzony w koncepcji 3 razy ‚E’ oferujący: niższe zużycie Energii, doskonałą Ergonomię i większą Efektywność obsługi. Zmodernizowaliśmy klasyczny wózek TX3, aby uczynić go idealnym elektrycznym wózkiem czołowym dla Twojej działalności. Nowy TX3 jest numerem 1 w swojej klasie pod względem zużycia energii, oferując wydajność na poziomie 4,2 kWh/h. Został również zaprojektowany z myślą o koncepcji ProVision, która zwiększa bezpieczeństwo i ergonomię. Wyjątkowy, przezroczysty panel przedni TX3 zapewnia doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach, a niski stopień oraz szeroka, płaska podłoga sprawiają, że wsiadanie i wysiadanie z wózka jest jeszcze łatwiejsze. Model TX3 jest dostępny w różnych wersjach, oferując maksymalne udźwigi od 1,25 do 2 ton i wysokość podnoszenia do 7 metrów – więc w zależności od potrzeb TX jest jest na pewno odpowiedni dla Ciebie.

 

Pobierz broszurę w PDF

Pobierz broszurę w PDF

Obejrzyj wózek w akcji

MAPA DOJAZDU

Biuro i serwis: Rycerska 18 lok.1B, 80-180 Gdańsk-Kowale, Polska